021-22664813   |  021-22664702

تجارت ایران و عمان امن شد/ تفاهم نامه مهم بین گروه حقوقی گرشا و گروه بین المللی البستان عمان

گروه حقوقی گرشا اخیرا با امضای تفاهم نامه ای با گروه بین المللی البستان عمان، گام بزرگی در راستای جلوگیری از مشکلات حقوقی اتباع دو کشور ایران و عمان برداشته است.

منبع خبر: وبسایت خبرگزاری خبر فوری

رفع یک دغدغه مهم

یکی از بزرگ ترین چالش هایی که در ماه های اخیر هموطنان با آن روبرو بوده اند، ورود بسیاری از تجار برای انجام فعالیت های تجاری و بسط و گسترش مراودات تجاری بین دو کشور ایران و عمان است. بسیاری از هموطنان  که قصد استقرار در عمان جهت انجام خدمات متعدد اعم از خدمات تجاری یا  خدمات پزشکی و دندان پزشکی و  نیز دیگر خدمات دارند، با این مساله مواجهند که چگونه برای ورود به عمان برنامه ریزی نمایند و مذاکرات و قراردادهای خود را تنظیم کنند و همچنین در این راستا اگر با مشکلی روبرو شوند، چگونه آن را حل و فصل نمایند.

خوشبختانه با امضای تفاهم نامه میان گروه حقوقی گرشا و گروه بین المللی البستان عمان این دغدغه برطرف شده است.

این تفاهم نامه چه اثراتی بر فعالیت فعالین اقتصادی دو کشور می تواند داشته باشد؟

سرکار خانم زهرا گرگیج مدیر و از موسسان گروه حقوقی گرشا در این باره می گوید: «امضای این تفاهم نامه بین دو گروه ایرانی و عمانی می تواند با به حداقل رساندن ریسک فعالیت اتباع این دو کشور در ایران و عمان، آثار بسیار مثبتی داشته باشد. با امضای این تفاهم نامه تمامی هموطنان عزیز که قصد اقامت، فعالیت و یا ارائه هر گونه خدمات در عمان را دارند، می توانند از طریق این پلتفرم مشترک ایجاد شده بین این دو گروه، به فعالیت خویش در عمان مبادرت نمایند. متقابلا فعالین عمانی نیز که قصد فعالیت در ایران را داشته باشند، می توانند از این طریق به فعالیت خود بپردازند. به همین ترتیب در صورتی که هر یک از فعالین ایران و عمانی با مشکلات حقوقی مواجه شوند، می توانند از طریق این پلتفرم مشترک در مقام حل مشکل بر آیند.»

 

آقای محمدرضا واعظی پور مدیر عامل و موسس گروه بین المللی البستان عمان با بیان اینکه در عرصه تجارت عموما به مبحث پیشگیری توجه نمی شود و معمولا پس از بروز مشکل و چالش، به دنبال یافتن متخصص برای راه حل هستیم، در خصوص این تفاهم نامه می گوید: «در حال حاضر حوزه تجارت و اقتصاد در هر کشوری چالش های گوناگون و خاص خود را دارد و فعالین این حوزه ها ناگزیرند برای حل مسائل و مشکلات، به شخصی که در این حوزه ها متخصص باشد، مراجعه نمایند. گروه حقوقی گرشا از گروه های حقوقی بسیار خوشنام در کشور جمهوری اسلامی ایران و برخی کشورهای اروپایی است و خوشبختانه این فرصت برای ما فراهم شد تا برای هر دو طرف چه ایرانیانی که در عمان فعالیت می نمایند و با مشکلات حقوقی روبرو می شوند و همچنین بالعکس، عزیرانی که در ایران به فعالیت می پردازند و تبعه عمان هستند، بتوانیم پیش از بروز هر گونه مشکل، آنها را با قوانین و مقررات کشور هدف آشنا کنیم و در صورت بروز مشکل نیز بتوانند از وکلای برجسته و مجرب هر دو گروه که به خوبی با قوانین دو کشور اشنا هستند، استفاده نمایند و بدین ترتیب مسائل و مشکلات خود را به بهترین شکل، حل و فصل نمایند.»

گروه حقوقی گرشا چه خدماتی به فعالین ایرانی و عمانی ارائه می نماید؟

خانم گرگیج مدیر و از موسسان گروه حقوقی گرشا در تشریح خدمات گروه حقوقی گرشا به فعالین دو کشور ایران و عمان می گوید: «گروه حقوقی گرشا در خصوص فعالیت ها، مذاکرات و قراردادهای اتباع هر دو کشور ایران و عمان، در کنار این عزیزان است. از ابتدا و مرحله مربوط به اماده سازی انجام فعالیت های تجاری، مذاکرات قراردادی ،تنظیم و انعقاد قراردادها و کمک جهت اجرای صحیح قراردادها و جلوگیری از بروز چالش های حقوقی این گروه حقوقی در کنار فعالین هر دو کشور است . پس از بروز اختلاف نیز وکلای مجرب ما در گروه حقوقی گرشا ، در کنار اتباع دو کشور خواهند بود تا زمینه ساز حل صحیح مشکلات حقوقی باشند.

همچنین نگاه بلند مدت گروه حقوقی گرشا در بستر این تفاهم نامه، به  فعالین شش کشور شورای همکاری خلیج فارس است تا به بهترین شکل ممکن به این فعالین محترم خدمات حقوقی ارائه دهیم.»

رونمایی از محصول جدید گروه حقوقی گرشا در ششمین نمایشگاه فرانچایز ایران
  • گروه حقوقی گرشا در ششمین نمایشگاه تخصصی فرانچایز ایران از محصول و بسته جدید خود رونمایی نموده است. این بسته، قراردادهای هوشمند (Smart Contracts) بر بستر بلاکچین است که در حال حاضر در کشورهای پیشرو به صورت متداول انجام می شود و در ایران نیز گروه حقوقی گرشا به عنوان گروه پیشرو در کشور، برای اولین بار از فعالین تجاری در این قراردادها حمایت حقوقی لازم را داشته تا فعالین با کمترین دغدغه بتوانند به فعالیت های تجاری خود ادامه دهند.

    آدرس: تهران-بلوار نلسون ماندلا(جردن)-خیابان شهنواز(گلستان)- خیابان گلستانک-کوچه خرسند-پلاک ۴۸-طبقه اول-واحد ۵ و۶  تلفن : ۰۲۱۲۲۶۶۴۸۱۳ – ۰۲۱۲۲۶۶۶۴۳۷

اشتراک گذاری

مطالب بیشتر

حضانت-فرزند-در-قانون-جدید

حضانت فرزند در قانون جدید

حضانت فرزند یکی از مهم ترین تکالیف والدین است، اهمیت مبحث حضانت به اندازه‌ای است، که هم در قانون مدنی و هم در قانون حمایت

کارگاه حضوری صفر تا صد معاملات خودرو - گروه حقوقی گرشا

صفر تا صد معاملات خودرو

گروه حقوقی گرشا برگزار می کند. کارگاه حضوری صفر تا صد معاملات خودرو ویژه نمایشگاه داران و معامله کنندگان خودرو ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۵

در کنار شما هستیم

برای کسب اطلاعات و جزئیات دقیق‌تر با مشاوران گروه حقوقی گرشا تماس بگیرید.

پرداخت وجه بدون اخذ رسید

در روابط روزمره ممکن است اتفاق بیفتد که به درخواست کسی و بدون وجود طلبی از جانب او، پولی را به وی دهید و به

قرارداد EPC چیست؟

قرارداد EPC راهنمای جامع برای کارفرمایان و پیمانکاران در پروژه‌های عمرانی و صنعتی قرارداد EPC چیست؟ قرارداد EPC (مهندسی، تدارکات و ساخت) یک نوع نوین

Whatsapp
سلام، چطور می‌توانیم در خدمت شما باشیم؟
سلام، چطور می‌توانیم درخدمت شما باشیم؟

Hello, How can we help you?