021-22664813   |  021-22664702

درباره ما

گروه حقوقی گرشا، مرکب از وکلا و حقوقدانان مجرب با هدف ارائه کامل ترین و جامع­ترین خدمات حقوقی و در راستای پاسخ به نیازهای حقوقی جامعه علی الخصوص جامعه تجاری تشکیل گردیده است.

از سال ۱۳۸۰ در کنار شما

گروه حقوقی گرشا
آغاز شکل گیری گروه
حقوقدانان فعال در این گروه حقوقی، از ابتدای دهه ۱۳۸۰ در قالب دفتر حقوقی دکتر شافع و همکاران به ارائه خدمات حقوقی اشتغال داشتند.


گروه حقوقی گرشا
بالندگی
از سال ۱۳۹۸ و با اضافه شدن وکلای جدید با نام گروه حقوقی گرشا تصمیم به بسط و گسترش فعالیت های خود گرفتند.


گروه حقوقی گرشا
گروه حقوقی گرشا، امروز
گروه حقوقی گرشا با ایجاد دپارتمان‌های تخصصی با تکیه بر دانش حقوقی به روز شده و با استفاده از اساتید مجرب دانشگاه‌های برتر کشور و تسلط بر زبان‌های خارجی در صدد ارائه کامل‌ترین خدمات تخصصی حقوقی است.
سال ۱۳۸۰
سال ۱۳۹۸
سال ۱۴۰۲

حقوقدانان فعال در این گروه حقوقی، از ابتدای دهه ۱۳۸۰ به عنوان وکیل و مشاور حقوقی و در قالب دفتر حقوقی دکتر شافع و همکاران به ارائه خدمات حقوقی اشتغال داشته که از سال ۱۳۹۸ و با اضافه شدن وکلای جدید با نام گروه حقوقی گرشا تصمیم به بسط و گسترش فعالیت های خود گرفتند.

هدف گروه حقوقی گرشا احقاق حقوق موکلین و ارائه مناسب ترین خدمات حقوقی با کیفیت بهتر و دقت و سرعت بالاتر می باشد. دپارتمان های تخصصی گرشا با تکیه بر دانش حقوقی به روز شده و استفاده از اساتید مجرب دانشگاه های برتر کشور و تسلط بر زبان های خارجی، تمرکز اصلی خود را متوجه شناسایی دقیق نیاز موکلین داخلی و خارجی نموده و همواره در تلاش هستند تا با ارائه خدمات خود به صورت آنلاین و حضوری، حمایت های در شان موکلین را ارائه داده و آسایش ایشان را در روند پیگیری امور حقوقی شان فراهم سازند.

چرا گروه حقوقی گرشا را انتخاب می‌کنید؟

۱

وکلای مجرب

گروه حقوقی گرشا با پذیرش با تجربه ترین، بهترین و موفق ترین وکلا داخلی و خارجی در هر نوع پرونده در کنار شما خواهد بود و بهترین خدمات را ارائه خواهد کرد.

۲

خدمات حقوقی مدرن

زمان آن رسیده که با داشتن یک گروه حقوقی حرفه ای در کنار خود دغدغه ذهنی خود را برای هر پرونده و در شرایط اضطراری کاهش دهیم. گروه حقوقی گرشا از طریق امکانات ارتباطی مختلف در کنار شما خواهد بود.

۳

همکاری با دفاتر حقوقی بین المللی

گروه حقوقی گرشا یک گروه حقوقی بین المللی است که با دفاتر حقوقی بین المللی در امارات متحده عربی، ترکیه و اقصی نقاط جهان همکاری‌های گسترده‌ای دارد.

Whatsapp
سلام، چطور می‌توانیم در خدمت شما باشیم؟
سلام، چطور می‌توانیم درخدمت شما باشیم؟

Hello, How can we help you?