021-22664813   |  021-22664702

خدمات دعاوی گروه حقوقی گرشا

در این صفحه میتوانید خدمات دعاوی حقوقی گرشا را مشاهده و برای آگاهی از جزئیات آن به صفحات توضیحات بیشتر مراجعه کنید.

دپارتمان مالکیت فکری و علائم تجاری گروه حقوقی گرشا

دپارتمان مالکیت فکری و علائم تجاری

حقوق مالکیت فکری به مجموعه حقوقی اطلاق می‌شود که از ابداعات، اختراعات، و آثار خلاقانه شما در زمینه‌های گوناگون علمی، صنعتی، ادبی، هنری و… حمایت می‌کند. این حقوق بر “مالکیت غیر مادی” متمرکزند و برای صاحبان ایده‌ها و خلاقیت‌ها حقی ایجاد می‌کنند که با ثبت رسمی، قابل حفاظت قانونی خواهد بود.

دپارتمان کیفری گروه حقوقی گرشا

دپارتمان کیفری

مطابق با اصل سی و چهارم قانون اساسی دادخواهی حق مسلم هر فرد می باشد و هرکس می تواند به منظور دادخواهی به دادگاه های صالح رجوع نماید. بنابراین افراد برای تثبیت حق خود می توانند به دادگاه ها رجوع کرده و دعوایی را طرح نموده و یا از دعاوی مطروحه علیه خود دفاع کنند.

دپارتمان دعاوی دولتی گروه حقوقی گرشا

دپارتمان دعاوی دولتی

اهم دعاوی اشخاص حقیقی و حقوقی در خصوص تصمیمات و اقدامات دستگاه ها و ادارات دولتی در نظام حقوقی ایران به گروه های ذیل تقسیم می گردد

دپارتمان دعاوی ثبتی و شهرداری گروه حقوقی گرشا

دپارتمان دعاوی ثبتی و شهرداری

جهان املاک و مستغلات، و همچنین تعامل با شهرداری ها، مملو از قوانین و مقررات تخصصی است. این پیچیدگی ها می تواند منجر به بروز انواع دعاوی حقوقی شود. دعاوی ثبتی و شهرداری به اختلافات حقوقی اطلاق می شود که در مراحل مختلف ثبت املاک، اسناد و یا اجرای اسناد رسمی ایجاد می شوند. این دعاوی می توانند از اعتراض به مالکیت ثبت شده، اشتباهات در اسناد، تا اختلاف بر سر نحوه انتقال، تقسیم (افراز) یا تفکیک ملک متغیر باشند. همچنین، هرگونه طرح دعوا یا دفاع از حقوق در برابر شهرداری ها و کمیسیون های مرتبط نیز در دسته دعاوی شهرداری قرار می گیرد.

دعاوی پولی بانکی

دپارتمان پولی بانکی

نیز آگاهی و اجرای قوانین، مقررات و آیین نامه های مرتبط با عملیات بانکی و اسناد لازم الاجرا نیز نیازمند برخورداری از مهارت قابل توجهی می باشد که تنها وکلای فعال در این حوزه می¬توانند به خوبی در تفسیر آن ها به نفع موکلین اقدام نموده و اختلافات ناشی از آن را حل و فصل نمایند.

دعاوی خانوادگی

دپارتمان دعاوی خانواده

خانواده، به عنوان مهمترین رکن هر جامعه، شالوده سلامت روحی، فکری و اجتماعی افراد است. متاسفانه، گستردگی مسائل حقوقی مربوط به نهاد خانواده و رویه های متغیر قضایی، چالش های متعددی برای افراد درگیر در دعاوی خانوادگی ایجاد کرده است. در سال های اخیر، به ویژه با تصویب قانون حمایت از خانواده در سال ۱۳۹۱، تغییراتی در مباحثی همچون حضانت فرزند، ثبت ازدواج موقت، و مطالبه نفقه صورت گرفته است. آگاهی از این قوانین و رویه های پیچیده برای دفاع از حقوق خود و جلوگیری از مشکلات احتمالی بیش از هر زمان دیگری ضروری شده است.

دپارتمان اراضی و املاک گروه حقوقی گرشا

دپارتمان اراضی و املاک

مسکن و اراضی امروزه به یکی از روش های سرمایه گذاری در میان اشخاص تبدیل شده است. دعاوی ملکی و اراضی را باید شامل آن دسته از دعاوی مطروحه در مراجع قضایی دانست که موضوع و یا حداقل منشأ ادعا و پرونده را «ملک» تشکیل می دهد به همین علت، تعداد بسیار زیادی از پرونده های حقوقی موجود در دادگاه ها در دسته دعاوی ملکی – حقوقی قرار می گیرند.

دپارتمان EPC گروه حقوقی گرشا

دپارتمان EPC

صنعت ساخت و ساز از جمله صنایعی است که اغلب افراد جامعه به نحوی با آن مرتبط هستند و این ارتباط سبب توسعه سریع این صنعت گردیده است. همین امر سبب شکل گیری مسائل حقوقی مرتبط با ساخت و ساز شده است.

دپارتمان تجاری گروه حقوقی گرشا

دپارتمان تجاری

در دنیای تجارت پویای امروز، چالش‌های حقوقی اجتناب‌ناپذیر هستند. تنوع این چالش‌ها از تفسیر نادرست قراردادها تا مسائل مربوط به مالکیت فکری و دعاوی پیچیده ورشکستگی را شامل می‌شود. در چنین شرایطی، اتکا به خدمات تخصصی واحد دعاوی تجاری نقشی حیاتی در حل و فصل این مسائل و حفظ منافع شرکت ایفا می‌کند.

Whatsapp
سلام، چطور می‌توانیم در خدمت شما باشیم؟
سلام، چطور می‌توانیم درخدمت شما باشیم؟

Hello, How can we help you?